Novinky

10. prosince 2009 v 17:44 | Misah |  News
Já: Jelikož jsem se včera na pc nedostala (musela jsem se šprtat na němčinu), ale dneska to chci pořádně vynahradit :-) Náladu mám docela dobrou až na to, že mě dneska zase ségra naštvala...Dneska jsme měli ve škole o poslední hodině požární cvičení a tak jsem se celá třída předem oblékla a čekali jsme na poplach, který se měl spustit přesně ve 13:10. Už bylo čtvrt a pořád nic, tak jsme se koukli z okna a celá škola se už dávno řadila na parkovišti a my jsme pořád trčeli ce škole :-D Jenže učitel řek že ještě počkáme, že se to třeba nespustilo, protože jsme nic neslyšeli. No tak jsme čekali do konce hodiny a nakonec nám řek, že můžeme jít domů. Tak jsme šli a potkali jsme oatatní jak se vracejí a samozřejmě se brzy rychlostí požáru rozneslo, že jediná 2. C změškala požární poplach :-D to byl fakt mazec!! Sme se báli, aby sme nepotkali třídního, protože ten nás kvůli každý blbosti seřve jak malý děti...No dneska to fakt stálo za to :-D

Ranč: Díky vašim hlasům jsme taky získali na ranči Ametyst Jany Š. 1. místo v kategorii breyer a 1. a 2. místo v kategorii schleich v kvalifikaci ve všestrannosti. Takže moc děkuji za hlasy!! :-) Dneska mi taky na e-mail přišel Trinity Magazine, ve kterém jsem se dozvěděla, že v roce 2010 bude v e-shopu Esprit, takže ode dneška na něj začínám šetřit.

Breyer: Koníci se mají výborně. Už přijela mamka, takže dneska můžu zveřejnit první fotky Majestada, které fotila moje sestra. Já budu fotit až o víkendu, protože když mamka přijede domů ve všední den, tak už je tma :-( Jinak dneska přidám profil Mon Gamina s fotkami a chystám se i na ostatní. S dárkem pro Gamínka to vypadá bledě, protože s Nasny jsme se pořád nedohodli, kdy mi to pošle, takže uvidíme :-(. Pro Majestada budu ještě muset něco vymyslet. Pozitivní zpráva je, že už mají stromeček. Je úmělý a asi 25cm vysoký. Breyeři a schleichové mají každý svůj.

Schleich: Schleichové se denně prohánějí na pastvinách a nic jim nechybí. Jenom občas za nimi přijde jezdkyně a odvede některého na trénink. Dotyčný koník se většinou tváří jako když jde na popravu :-D jedině Darius je vždy natěšený. V příštím roce také plánuji pořídit jim kamaráda a to fríského hřebce a pokud možno tak i ostatní koníky.

Teda řeknu vám, že psaní deseti prstma se mi pěkně hodí :-) Normálně bych se s tím mořila půl hodiny :-D. SR KOMENTÁŘE PROSÍM!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Steeple - SR ♥ | Web | 10. prosince 2009 v 19:32 | Reagovat

Ahojky, psalas, jestli spřátelim - tak moc ráda! Nechceš udělat Vánoční dess?? :)

2 misah | 10. prosince 2009 v 19:47 | Reagovat

ahojky, za ten vánoční desing bych byla moc ráda, jelikož sama netuším, jak to udělat  :-? a sem hrozně ráda za spřátelení, jdu si tě zapsat :-D

3 Steeple - SR ♥ | Web | 10. prosince 2009 v 19:53 | Reagovat

řekneš mi prosím, na můj ranch, jaks udělala aby ti chodil Trinity Magazine?

4 Anetta | 13. prosince 2009 v 10:39 | Reagovat

you:Nesnáším Němčinu..:(Na nás je třídní hodná;)
ranch:ESPIRIT?JÁ HO CHCŮ..!
BH:My taky máme stromeček:)
SCH:Jo..naši koníci právěže rádi trénují(no,jak kteří:D)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama