Leden 2010

Omluva

31. ledna 2010 v 18:48 | Misah |  News
Ahojky moc se omlouvám, že jsem tu od čtvrtka nebyla, jela jsem k babičce kde není počítač a vrátila se až teď. Prosím SRka nemažte si mě... :( Slibuji že zítra všechno oběhnu.

Víkendové focení

25. ledna 2010 v 17:55 | Misah |  News
Tak o víkendu jsem už měla konečně všechny věci potřebné k tomu, abych mohla udělat takové mini diorama a pokusit se něco nafotit. Je to takový můj první pokus, určitě budou různé obměny. Mám koupený i umělý sníh, tak ten se taky rozhodně využije :-) Můžete se mrknout na ukázky, tentokrát jsem ale fotila jen schleiche (jen pár).

FOTKY UVNITŘ

Plány na rok 2010

23. ledna 2010 v 15:39 | Misah |  News
S mojí sestrou máme občas rozdílné názory, které modely se nám líbí a tak jsme se rozhodli, že si uděláme takový náš plán podle kterého se budeme řídít. A tak jsme si společně sedli a začali přemýšlet....

Všechny fotky jsou z www.breyerhorses.eu

1. Breast Cancer - Naprosto nás se ségrou okouzlil. Nejdříve se nám moc nelíbil, ale postupem času jsme si ho zamilovali. Rozhodně ho budeme chtít co nejdříve.


2. Secretariat - Miluju tento mold a ještě více Secretariata! je to nádherný plnokrevník, kterého rozhodně musím ve své sbírce mít. Moje sestra se mou souhlasí.


3. Fox Valley Olliver - Mě se líbí, ale vím o jiných modelech, které bych si pořídíla radši. Zato ségra je z něho úplně pryč. Chce ho za každou cenu. Takže jsem svolila.


4. Barbaro - Tak teď je řada na mě, abych si prosadila svého oblíbence :-)


Budeme taky přihlížet na to, jaké budou ostatní novinky pro rok 2010. Na ty se moc těšíme. Docela se mi zalíbila ta kaštanová klisna na moldu Rags to riches. Tak uvidíme....

Spousty CM Smarty Jonesů podruhé :-D

21. ledna 2010 v 17:56 | Misah |  Info o Breyers
Včera jsem trošku pátrala na interneru a hledala nějaké CM. Napadlo mě, že bych třeba hledala Smartyho, protože je to můj oblíbený model a někdy jsem byla až upřímně překvapená :-D

Tady je původní:
Prostě úžásný mold a ještě úžasnější kůň!! Nádherně propracovaný a krásná barva. Rozhodně plánuji do budoucna, ať už je to Smarty nebo Secretariat. Dávám 10/10.


Jsem pěkně naštvaná!!

20. ledna 2010 v 17:22 | Misah |  News
Já se na to vys***!!!To snad není možný! Hodinu se piplám s těma blbýma fotkama a píšu k nim komentáře a ono se to uloží jenom s tim jednim a ještě k tomu ne celý!!! Tak to mě fakt dožralo. Teď to budu muset dělat celý znova, zas jakou dobu a to jsem chtěla ještě oběhnout srka, naučit se večer si pustit Avatara. Abych pravdu řekla, nejradši bych to dodělala asi až zítra, tak se chci omluivt, že tu dneska kromě jednoho nepovedeného článku a mému nadávaní nic není. Možná nestihnu ani ty SR, což mě štve. No nic jdu na to... :-(


PRO KIKIS: z SRek jsem tě vymazala, protože já jsi ke mě skoro nechodila a já k tobě furt. Jestli ale chceš můžeme obnovit, ale tentokrát se snaž trochu víc chodit... Chceš tedy spřátelit?

Onyx už je v e-shopu...

18. ledna 2010 v 13:58 | Misah |  News
Ahojky, tak tu máme pár novinek :-D Přibili nám 3 nová SRka, za což jsem hrozně ráda, akorát vám holky neudělám diplomky, protože s časem jsem na tom bídně... Vy my taky nemusíte dělat ;-)

Dneska nám taky ve škole odpadla 5. hodina takže jsme šli ve dvanáct domů..juchůůů :-D
A zítra jsme měli mít původně do čtyř, jenže z těch 8 hodin nám kromě tří všechny odpadli a ještě to vypadá, že nepůjdu do školy ani na tu třetí...

Včera jsem taky zjistila, že už v TH e-shopu je nový model Onyx pro Fun Day ve Frýdlantě (musím říct, že i když je glossy moc se mi líbí) a že tím, že jsi ho objednáme, přihlásíme se na FD. Už jsem to sdělovala mamce a pořád to pro mě vypadá dobře, akorát nevím, jestli moje ségra také musí zaplatit 650kč nebo se to počítá jako osoba navíc za 150kč. Byla bych ráda, kdyby mi někdo poradil, kdo už na FD byl, díky moc :-)
Tady je odkaz: http://www.breyerhorses.eu/obchod/index.php?a=detail&d=268
A tady obrázek:


Možná.....FD!!

17. ledna 2010 v 14:03 | Misah |  News
Ahojky, mám dobrou zprávu....možná pojedu se svou ségrou na Fun Day ve Frýdlantě!! Já se tak těším...i když to není úplně jisté, ale myslím, že jsem je překecala... :-D V té době už budu mít Esprita a tak přemýšlím, že bych si ho tam vzala, i když tam asi bude spoustu jiných Espritků... Bude to moje první breyer akce, a tak bych potřebovala vědět, jestli si tam musím přivézt koně, jestli se platí vstupné atd. Prostě potřebuju vědět jak to chodí, poradil by mi někdo?? A ještě mám otázku, jedete někdo taky na FD ve Frýdlantě??


Kontrola SR

14. ledna 2010 v 16:32 | Misah |  News
Ahojky tak už dlouho se chystám na úplně první kontolu SR a musím říct že to mohlo být lepší, ale na druhou stranu vám to moc nevyčítám. Nikdo nemá čas vysedávat každý den na pc, já taky ne, ale snažím se k vám chodit každý den a komentovat všechny články. No nic tady to máte:

Zůstávají:

Terušš
Kate
Makulda
Koník
Hillary
Majky
Moni
Carrie22

V podmínce:
jestli se nezlepšíte mažu!

Lea Párkr
Sylvík001
Lucka

Mají pozastaveno:

Anetta
Camara

Mažu:

Verčík
Kamila
Kikis
MontyBara

Esprit objednán!!

11. ledna 2010 v 13:48 | Misah |  News
Jedu si takhle autobusem domů a najednou mi volá moje ségra. Že prý je už v e-shopu Esprit a spoustu jiných breyerů. Hurrááá je to tady. Hned jak jsem přišla domů, zavolali jsme mamce objednali ho. Je tak nádhernej. I když bude až v březnu, hlavně že už ho mám zamluvenýho. Rozhodně jsem nečekala, že tu bude k mání tak brzo, ale jsem strašně ráda. Musím hoodně pochválit celý TH tým, že nám umožňuje splnit si sen a vlastnit tak nádherné modely. Moc díky!!

FOTO UVNITŘ ČLÁNKU


Jak jsme přišli k Flekovi, díl 1.

10. ledna 2010 v 11:49 | Misah |  Naše zvířátka
Skoro všichni jste to uhádli :-) .....Ano je to opravdu ten černobílý pejsek :-)
Jmenuje se Flíček a budou mu den před Velikonocemi 2 roky, ale pořád se chová jako rozpustilé štěňátko a taky tak i dovádí :-) Přitom jsme ho dostali jen náhodou. Tenkrát jsme ještě bydleli v paneláku a náš dům jsme si teprve stavěli. Psa jsme si chtěli pořídit až by jsme tam bydleli. Jednou jsme právě o víkendu byli na baráku ještě se známími a jejich psem Filipem (to je ten druhý pejsek :-)). Jejich 7letý syn Matěj pobíhal někde na hřišti a pak večer nám přinesl ukázat nádherné malé roztomilé štěňátko a prosil svoji mámu jestli by si ho nemohli vzít, že ten pán od kterého ho má, je dává zadarmo. Byli jsme z něj naprosto unešení, i naší mamce se hrozně líbil. Všichni jsme ji přemlouvali, jestli si ho nemůžeme nechat, ale mamka se nedala oblomit. Tak jsme společně s Matějem šli pejska vrátit. Přišli jsme do dvora toho pána a řekli mu, že to bohužel nevyšlo. Pak jsme se šli podívat na ostatní štěňátka. Když jsme tam přišli, akorát se vybatolili z boudy. Taková nádherná stvořeníčka jsem v životě neviděla. Jen tak jsem řekla, že kdyby je mamka viděla, neodolala by. A ten pán hned ať si jich vezmeme sebou ukázat víc. A tak já jsem vzala jednu černou fenku. A ségra ještě jiného černobílého, který se zrovna počůral na rohožku. Samozřejmě jakmile nás mamka uviděla, myslela si že se zblázní. Ale opravdu těm krásným tvorečkům neodolala a nakonec jsme si za obrovské radosti nechali toho pejska, který se počůral a pojmenovali ho Flíček. Nikdy v životě jsem nebyla tak šťastná, když jsem ho držela v nárůčí a on usínal....

Pokračování příště :-D FOTKY UVNITŘ ČLÁNKU


Jen tak...

8. ledna 2010 v 22:01 | Misah |  Naše zvířátka
Jen tak si skuste typnout, který z těch dvou pejsků je můj :-D:-D Ten černobílý se jmenuje Flek a ten druhý Filip. Podotýkám, že jsou to oba mladí psi, takže se nedivte když to na ně občas přijde :-D Takhle se střídali, dokud oba neměli uslintané hřbety.
Všechny fotky jsem fotila já takže NEKOPÍROVAT!!!


Novinky :-)

8. ledna 2010 v 16:58 | Misah |  News
Ahojky tak jak se máte? U mě to není žádná sláva... Tenhle týden píšeme jen samé písemky. V úterý jsme měli školu do čtyř a hned druhý den jsme měli psát. Ve středu to samé a dneska taky. Takže přijdu ze školy, najím se a do večera sedím nad učením. Příští týden to samé. Přes víkend doufám napíšu nějaké přednastavené články aby tu nebylo přes týden pusto :-D Ale třeba nasněží tolik, že zruší školu i když tady u nás o tom hodně pochybuji. Trochu optimismu ale neuškodí :-D Dneska asi ještě něco přidám, ale teď jdu oběhnout SR.


Na obrázku moje nejoblíbenější zvíře :-)


Robert Vavra´s Majestad

4. ledna 2010 v 17:23 | Misah |  Moji Breyer
Pohlaví: hřebec
Věk: 8 let
Zaměření: je to především show horse
Potomci: ne
Info: Je to úžasný charismatický hřebec, ke kterému když si získáte důvěru, udělá pro vás cokoliv. Je velmi učenlivý a miluje cirkusové kousky. Občas dokáže vymýšlet lupmačiny, ale to jen vyjímečně. Krásně se s ním spolupracuje.

Rok výroby: nejspíše okolo roku 2005
Stabilita: Model není příliš stabilní. Majestad stojí na třech nohách a ještě k tomu je má malinko křivé, takže nestojí na zemi celou plochou kopyta. Dávám 5/10.
Vzácnost: Jedná se o už docela dlouho vyřazený model, v ČR je jich poměrně málo. Dávám 5/10.


Ostatní fotky uvnitř článku :-)

Zase ta škola :-((

4. ledna 2010 v 15:21 | Misah |  News
Ahojky, tak už mám konečně paměťovku do foťáku, včera jsme ji jeli kupovat do electroworldu a ještě jsme se stavovali v zoolandu pro granule našemu morčátku a králíkovi. Vevnitř měli nádherné štěnátko na prodej a zrovna bylo puštěné a lítalo tam okolo kasy. Já z něj prostě nemohla jak bylo roztomilý. A zrovna když jsme odcházeli se vys*** na rohožku přímo přede dveřma :-D Doma jsem hned šla fotit ven dokud bylo světlo, ale málem mi umrzli ruce takže jsem to omezila tak na 6 fotek na jednoho breyera :-D
Večer jsem se už na net nedostala, protože si ségra vzpoměla, že musí udělt ještě referát z aj a čtenářský deník, takže nic :-( Já jsem naštěstí žádný úkol na dnešek neměla a ve škole to nebylo zas tak špatný, horší to bude zítra kdy mám do čtyr :-(

Každopádně dneska přidám ještě nějaký ty články a oběhnu SR ... V článku opět výber fotek (Kuchi fotila opět moje sestra, já se na ní chystám až jí budu dělat profil) kromě Majestada :-)


Jsem zpátky :-D

3. ledna 2010 v 10:46 | Misah |  News
Tak konečně jsem se vrátila od babičky a můžu opět psát. Samozřejmě jsem si s sebou vzala foťák a všechny breyery, až na to že paměťovou kartu jedeme kupovat až dneska takže jsem mohla nafotit jen 6 snímků :-( Naštěstí tady u nás sněželo skoro celou noc takže budu fotit a fotit... :-)
Chystám se hlavně na Majestada, kterého slibuji už hrozně dlouho :-D Jinak doufám, že jste si všichni užili Silvestr tak jako já :-)

Když kliknete na CELÝ ČLÁNEK, můžete si prohlédnout fotky :-)